/ Můžu k tobě?


Obsazení:
Kubíčková: Michaela Kuklová/Pavlína Mourková
Vnadná: Kristýna Podzimková/Vanda Karolyi/Dominika Býmová
Panenská: Bára Mottlová/Dominika Býmová/Věra Vodičková
Lenka/Jana: Kristýna Janáčková/Věra Vodičková/Bára Mottlová
Flojd: Jindra Kriegel
Troufalý: Jaroslav Šmíd/Marcel Rošetzký
Rychlý: Aleš Říha/Petr Semerád/Petr Buchta
Volný: Braňo Polák
 
Scénář:
Miroslav Oupic, Jindra Kriegel
 
Hudba:
Viktor Dyk
 

Termíny:

20.7.2015 20:00 (Po) Můžu k Tobě? .....................
03.8.2015 20:00 (Po) Můžu k Tobě? .....................
24.8.2015 20:00 (Po) Můžu k Tobě? .....................

 

Paní Kubíčková již půl roku, tedy po celou dobu, kdy do této ordinace doktor Flojd nastoupil, na něj myslí. Přeci jenom jako rozvedené samoživitelce muž už nějaký čas chybí. Flojd je sice rozvedený, ale má rád svoji nezávislost a také krásné mladé dvacetileté dívky, i když s jednou z nich, s Lenkou, by se nyní nejraději rozešel. Kubíčková již dlouhou dobu přemýšlí, jak mu o své náklonnosti k němu říci a trápí se, že není rozhodnější. Mezitím do ordinace se svými problémy postupně přichází pětice pacientů:
 
Místní politik JUDr. Troufalý, trpící stihomamem, dále Vanda Vnadná, dealerka kreditních karet a úvěrů, těžce se vyrovnávající s nevěrou svého muže. Třetí pacientkou je promiskuitní nymfomanka poštovní doručovatelka Sandra Panenská přezdívaná Blanka, čtvrtým bývalý vrcholový hokejista René, který má problémy s volným časem po ukončení své sportovní kariéry a nakonec i Tomy - nedávný vítěz reality show s názvem Udělám cokoliv s kýmkoliv za cokoliv! - který trpí depresemi, že o něj již média ztratila zájem a nikdo jej už nezná. Všichni tito pacienti se v ordinaci postupně střídají, ale předtím se v čekárně s pravidelnou jistotou setkávají s paní Kubíčkovou, která jim nabízí nejen výbornou kávu, ale také vřelé slovo zkušené ženy.
   Seznámí Kubíčková konečně Flojda se svými city k němu? Dokáže Flojd od sebe odlákat Lenku, která bez něho nedokáže žít a jemu vadí její omezování? A co všichni Flojdovi pacienti? Překonají své deprese, fóbie a zlozvyky?
   Tato situační komedie přibližuje s humorem a ironií zamotané mezilidské vztahy a také psychické civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali a které jsou dnes pro některé z nás leckdy nepřekonatelnou překážkou.